Formy płatności

Formy płatności

Na Ekoninja.pl możesz wygodnie skorzystać z wielu form płatności online oraz płatności przy odbiorze kartą lub gotówką.

Współpracujemy z Przelewy24.pl oraz z PayNow dzięki czemu masz bezpieczny dostęp do takich form płatności jak:

Blik – jedna z najłatwiejszych form płatności mobilnych. Wystarczy, że podasz adres email i kod Blik, który znajdziesz w aplikacji swojego banku po czym potwierdzisz płatność w telefonie i gotowe.

Szybki przelew – umożliwia natychmiastowe przekazanie środków z pominięciem sesji międzybankowych. Przy wyborze tej płatności musisz zalogować się do swojej bankowości elektronicznej, ale nie musisz uzupełniać danych przelewu – formularz jest automatycznie wypełniony.

Karty płatnicze – bardzo wygodna szybka i bezpieczna forma płatności. Możesz tu skorzystać z karty tradycyjnej poprzez wpisanie jej danych jak i zapłacić jednym kliknięciem przy pomocy zapisanej karty w Google Pay czy Apple Pay.

P24NOW – jest to nowa forma płatności, w której sam wybierasz czy będzie to płatność odroczona do 54 dni później czy spłata w ratach. Wniosek wypełniasz tylko raz a z przyznanych środków możesz skorzystać podczas kolejnych zakupów.

Portfele elektroniczne – takie jak PayPal i SkyCash, jeżeli chcesz zapłacić w innej walucie to właśnie poprzez te portfele wielowalutowe zrobisz to w prosty sposób, wystarczy zalogować się do wybranego portfela i potwierdzić płatność.

Na płatność czekamy 1 godzinę po tym czasie zamówienie będzie anulowane.

Jeżeli płatność którąś z form nie powiodła się możesz ją ponowić poprzez link w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

Gdyby płatność poprzez link również nie zadziałała lub pojawił się jakiś problem zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać w zakładce kontakt i rozwiążemy ten problem.